Rāda ziņas ar etiķeti mani darbi. Rādīt visas ziņas
Rāda ziņas ar etiķeti mani darbi. Rādīt visas ziņas

piektdiena, 2011. gada 23. septembris

Likvidējot papīru krājumus

Patīk man ļoti tā ņemšanās ar apsveikumu sūtīšanu. Ziemassvētkos, dzimšanas dienās, citos jocīgos svētkos, ko cilvēki mēdz svinēt.
Krāsu izmēģināšanas papīrus, kas paliek pēc gleznošanas, nemetu ārā jau sen. Ne tikai tāpēc, ka labs izejmateriāls apsveikumu izgatavošanai, bet arī tāpēc, ka vienkārši patīk reizēm paskatīties un papriecāties, cik daudz skaistu toņu.

otrdiena, 2011. gada 15. marts

Lakatiņš-drosminātājs


Tagad, kad man ir lakatiņš - drosminātājs, es vairs nebaidos ne no kā. Ja nu vienīgi no sava lakatiņa - drosminātāja :).
Sekojiet jaunumiem iekš www.triskrasas.lv un nepalaidiet garām izdevību uztaisīt sev kādu lakatiņu ar īpašo uzdevumu! Vaska batikas nodarbība pie Baibas Vaivares paredzēta maijā.

trešdiena, 2011. gada 23. februāris

Tas ir vilks. Vienkārši - vilks.

Pelēkais vilks (latīņu: Canis lupus) jeb vienkārši vilks ir lielākais suņu dzimtas (Canidae) suņu ģints (Canis) plēsējs, kas Latvijas teritorijā sastopams jau no ledus laikmeta.

Šis vilks nevienu neplēsīs! Šo nabagu pašu plēsīs. Plēsīs un plucinās 3gadnieki bērnudārzā.

Turies, vilks! Vienkārši foršais vilks!

ceturtdiena, 2011. gada 27. janvāris

Bezsaiste

Bezsaiste - tas ir jauks apzīmējums brīdim, kad tu neesi aktīvs g-mail tērzēšanas vietnē. Kaut kas tajā jocīgajā terminā ir ļoti saistošs. Bezsaiste - tu neesi saistīts, neesi sasiets, tātad esi brīvs un bezsaistīts. Kamēr šodien biju bezsaistē, tapa kaklā karināmo lupatiņu sērija.
Tikai bezsaistē jau vispār var tapt tapināmās lietas....

trešdiena, 2011. gada 19. janvāris

Arī ziemā gribas tā glīti

Lai arī Ziemassvētki jau garām, joprojām paliek vēlēšanās izpušķoties kā eglītei uz svētkiem. Tīri sievišķīga vēlēšanās. "Lilit" decembra numurā Dmitrijs Ličkovskis bij satapinājis jauku rakstiņu "Mēs esam pērtiķi. Un tas visu izskaidro". Tajā var rast pamatotu izskaidrojumu šai sieviešu nepārvaramajai vēlmei būt pamanītām - tā lieta ir daudz primitīvāka, nekā mēs to iztaisām.
Jā, tad nu jāmēģina satapināt kāds laika apstākļiem atbilstošs rotājums, lai dotos cīņā par 'tēviņa' uzmanību :). Tik nez cik šāds lupatu gabaliņš var būt spēcīgs ierocis. Laikam jau ne ļoti :).

ceturtdiena, 2011. gada 6. janvāris

Visi mīl kaķus....


Visi mīl kaķus!!! Kopš mūsu mājās ir Reksis (kaķis), es to zinu. Pat tie, kas sākumā ir kategoriski pret.
Ar suņiem ir citādi. Tos atklāti mīl daudz lielāks homo sapienu pulks. Nezinu, ko saka statistika, bet manuprāt cilvēkiem kaķu dēļ ir bijis daudz mazāk fizisku sāpju un traumu. Varbūt tā lieta ir pavisam cita? Cilvēks citos mīl paklausību, pakļāvību, uzticību. Bet natkarība un lepnums piestāv vien pašam.
Vispār jau cenšos mīlēt katru dzīvu radību. Pat gliemezi, kas pieķēza manu dārzu un nograuž puķes. Bet ar to mīlestību uz cilvēku reizēm kāja slīd.........
Vai tas ir ceļš uz patiesību, vai tikai kārtējā gramstīšanās pa tumsu?

Reksis ir melns. Pilnīgi melns. Tik daža spalva no dzīvošanas kopā ar cilvēku sāk sirmot.

piektdiena, 2010. gada 12. novembris

Ziemassvētki III



Kaut kā tā Ziemassvētku noskaņa nepamet, lai gan aiz loga pavisam cits gadalaiks .... Varbūt patiesībā Ziemasssvētki klusiņām atnāk ātrāk, bet aiziet decembrī ar lielu troksni?!

trešdiena, 2010. gada 10. novembris

Ceļā uz Ziemassvētkiem

Ēdamās brošiņas. Iedvesmojos no Agritas darbiņiem, un mēģināju šo to sameistarot mazajām dāmiņām Ziemassvētkos. Varbūt ar kaut ko uz svētkiem izrotāšu arī sevi. Varbūt izrotāties ar kādu gurķmaizīti vai ķilavmaizi ar olu? :) Vispār man ļoti garšo rupjmaize ar biezpienu un gurķi. Tas būtu izaicinājums! Es gan te tā tik paniekojos mirkli, jo labāk (garšīgāk) par Agritu to izdarīt nevar neviens!

ceturtdiena, 2010. gada 4. novembris

Zābaciņi ar pievienoto vērtību

Pašu rokām darināti. Latvijā tādiem staigāts līdz pat 16.gs. Un nemaz nav tik vienkārši, kā izskatās. Vajag gan prātu, gan spēku. Un jāzin šādi tādi knifiņi. Paldies skolotājai Agritai Krieviņai! Viņa šajā jomā ir spečuks. Ar šo sākas mana arheoloģiskā tautastērpa darināšana. Projekts būs ilglaicīgs, bet kaut kad bij jāsāk. Lai top!
Vislabākā metode zābaciņu piegriztnes veidošanā:
1. Ievelk kāju polietilēna maisiņā;
2. Cieši notin to ar skoču. Nežēlojot, kārtīgi no vienas vietas.
3. Pārgriež stulmiņa priekšpusē līdz pacēluma sākumam un tad uz leju līdz pēdas apakšai. Vislabāk skatīt jau gatavu piegrieztni un sekot tai. Bet šādi var dabūt savu īsto izmēru.
4. Novelk :)
5. Purniņā jāiegriež maza mutīte.
Pārbaudīts un labi darbojas!
Zābaks nav zābaks, ja tam nav pazole, protams.
Kā tos abus sašūt kopā? Nu jau es to māku :)
Vēl šo to var palasīt arī http://www.videsvestis.lv/content.asp?ID=48&what=45.
Esot jāskaita šāds lūk pantiņš:

Abi ļaunu izbēdziet,
Abi labu ieraugiet,
Abi dubļus izbrieniet,
Abi kopā noplīstiet!

trešdiena, 2010. gada 15. septembris

rotas, rotaļas, rotāties, rotaļāties.....

Šī būs dāvana man no manis. Mazās krāsainās bumbiņas - rumbiņas ir gatavas jau sen, tik nav bijis tas īstais rotaļīgais noskaņojums, lai tās savērtu foršā rotā. Tam ir nozīme. Nopietni! Savēršana prasa īpašo brīdi. Un nu tāds ir. Tāds pavisam rotaļīgs :)

sestdiena, 2010. gada 26. jūnijs

pirmais lins

gluži kā pirmie burti vēl šķībi un greizi, bet ar vairs nekad neatkārtojamu centību un gandarījumu ...

ceturtdiena, 2010. gada 8. aprīlis

Gabaliņš Sezāna

Paul Cezanne "Corner of the Quarry"


Krāsu un darba terapija visjaukākajā veidā, kādu varu iedomāties. Gribētu, kaut būtu vairāk laika, ko pavadīt stellēs. Vasara tuvojas, un būs šī nodarbe jāliek pie malas. Bet varbūt tomēr .... laiku pa laikam. Sakrājies tik daudz jauku krāsu audumu.




svētdiena, 2010. gada 4. aprīlis

zaļš un vēl zaļāks

Šī lieta mani pavisam noteikti aizrauj - kreļļošana. Šķiet nu jau ir diezgan daudz šādu bumbiņu apdarināts ar mulinē diegiem visdažādākajos toņos un visdažādākajās kombinācijās ar citiem materiāliem.

Edgars Degā Zilās dejotājas


Grūti noķert to vieglumu......